שם:
טל':
אימייל:
אזור:
 

 

שערים חשמליים איכותיים - לבית בטוח יותר - תמיד טוב שיש בכניסה לבית שער. וככל שהוא משוכלל וחדיש יותר, זה טוב יותר. הכל על שערים ובטיחות

במאמר שלפניכם.

מעקות ברזל - הפריט הנפוץ ביותר הקיים בבתים. לרוב משמש כמעקה בטיחות ופעמים גם ליופי בלבד.

מעקות אלומיניום - אלומיניום כידוע הוא סוג טוב של חומר שלא מחליד ותמיד באופנה. מעקות אלומיניוםמן הסתם שזה גם איכותי, גם בטיחותי, וגם יוקרתי.

מעקות נירוסטה - מעקות נירוסטה - הבחירה של כל איש מקצוע. כי אנשי מקצוע בוחרים איכות משולבת ביוקרה.

מעקות עץ - משוות לבית, לחצר או למבנה מראה עתיק וכפרי. איכותי, ממש כמו פעם. מעקות עץ שמורות בטיחותיות לא פחות ממעקות ברזל.

מעקות למרפסת - אנשי מקצוע יעזרו לכם לבחור את המעקות הטובות והטיחותיות ביותר עבור המרפסת. מרפסות לרוב נמצאות בקומות גבוהות

ולכן חשוב לשמור על מקסימום בטיחות במעקות למרפסות.

מעקות פנים - לרוב מעקות פנים בבתים יוקרתיים עשויות מזכוכית. אך גם קימים בתים עם מעקות פנים מעץ, או מנירוסטה, תלוי בסגנון הבית.

מעקות למדרגות - רוב השימושים במעקות הם למדרגות. מעקות למדרגות לעליית גג. מעקות מדרגות בניין ועוד. חשיבות המקה במדרגות היא גבוהה.

כדי לשמור על בטיחות ילדנו ובטיחות אף של המבוגרים שבנינו.

מעקות חוץ - מעקות חוץ משמשות לרוב במרפסות שמש ובחצרות בתים. מעקות אלה צריכות להיות גם בטיחותיות ברמה גבוהה כדי למנוע סכנות בעתיד.

מעקות בטיחות - הן מעקות השומרות על בטיחות העוברים מפני נפילה, במקרה ומדובר במדרגות. ומפני הכביש - במקרה ומדובר במעקות שברחוב.

סורגים - הבטיחות משתלמת - מהו סורג בטיחותי ואיכותי? בתוכן שלפניכם תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה בנוגע לבחירת סורגים איכותיים לבית.