שם:
טל':
אימייל:
אזור:
 

שערים

שערים הם הדלתות הראשונות שבאי ביתך רואים בהגיעם לסף משכנך. חשוב לבחור בשערים מעוצבים לפי שביעות רצונך, ובהתאם לעיצוב ביתך. בדרך כלל, חברת השערים לבתים הפרטיים מציעה גם דיל עם שער לגרג' המכונית, העשוי בדרך כלל מאותם חומרים. שער זה הוא שער הבידראולי המורם ומורד באמצעות בוכנות. להלן הדרך הבטוחה לרכישת שערים:
 
ערוך סקר שוק באינטרנט
 
סקר זה יעקוב מקרוב אחר סוגי השערים המוצעים למכירה כיום. רכז את הצעות המחיר הרלוונטיות למידה של סף ביתך, ושמור בצד כ 120 הצעות, בעלות שמות הספקים, מספרי טלפון, ופרטי ותצלום דגמי השערים. שמור רשימה זו למועד מאוחר יותר.
 
התייעץ עם חברים ומכרים
 
אנשים אלה יוכלו לייעץ לך בעניין הצבת שערים, ודגמים מומלצים. מומלץ להתייעץ בעיקר עם שכנים או אנשים שמבנה ביתם זהה לשלך. אנשים אלה יביעו את נסיונם האישי ממנו תוכל ללמוד, ולרכוש שערים שיישמרו לך זמן רב וישרתו אותך נאמנה.
 
התייעץ עם מעצבי פנים
 
מעצב הפנים יוכל להתאים מבחינת עיצוב הבית את השער לבית שלך: לבחון את הצעות המחיר שמצאת, ושמצאו חברייך, ולברור מה הן האפשרויות הטובות ביותר שלך, תוך הצעת חלופות משלו. בדרך כלל, הליכה אחר עצות של מעצבים יקרו את ערך הנכסים השונים בעשרות אלפי שקלים ולעתים אף מעבר למחיר השוק, ולכן מוטב להישמע להם – ולא רק על מנת שהשער יהיה מוצלח, אלא על מנת לשדרד את עיצוב הבית שלך ולתרום לעליית שוויו הכלכלי.
 
עיין בחומר שיווקי ותיאורתי אודות שערים
 
חומר זה יסייע לך לרכוש שערים מוצלחים וגם להשיג מידע רלוונטי על הצירים של השערים, החומרים בהם נהוג להשתמש בשערים אלו, האם ניתן למצוא שערי אל חלד העמידים בפני גשמים, ועוד. במידה ובעקבות מסקנות אלה החלטת לשנות את הקנייה שלך, מומלץ לערוך סבב התייעצויות נוסף על מנת לוודא שהדגם מתאים לביתך מכל הבחינות.
 
לסיכום
 
הוצגה הדרך הבטוחה לרכישת שערים עבור ביתך. חשוב לעקוב מקרוב אחר מדריך זה על מנת לוודא כי השערים שאתה רוכש הם המתאימים ביותר עבור ביתך. מומלץ להתייעץ עם כל הגורמים המופיעים במדריך זה לשם השגת מטרה זו. כמו כן – מומלץ לערוך סבב התייעצויות נוסף במידה וימים ספורים לפני הרכישה שינית את דעתך.