שם:
טל':
אימייל:
אזור:
 

סוככים בגינה

אם גם אתם חשים שהגינה שלכם שמשית מדי, והחום בה כבר מגיע לטמפרטורות גבוהות מהרגיל, עם קרינת שמש חזקה, אל תחשבו פעמיים: דאגו להצבת סוככים מעוצבים בהתאמה אישית לגינה. איך עושים זאת, ומה חשוב לדעת על הסוככים לפני ההתקנה?
 
יש לפנות לספק מכירה והצבה של סוככים בגינה
 
המשווק, כאמור, מספק גם מוצר וגם התקנה. יתרה מכך, למשווקים מובילים יש אולמות תצוגה בהם ניתן להפעיל את הסוככים בזמן אמת, ולבדוק את מהימנותם. בטרם צאתכם לדרך לקראת בדיקת הסוכך הרצוי – יש לקחת מידות בתוך הגינה, ולתכנן בראשי פרקים את העיצוב: צבע וצורה. כמו כן, יש לתכנן כיצד תתבצע הפעלת הסוכך: האם לא תידרש לו כלל הפעלה, והיריעה תוצב 24/7 בגינה, או שמא יידרש קיפול יריעה. במידה ויידרש קיפול – האם יהיה זה קיפול רגיל (מכני) או קיפול אלקטרוני?
 
יש לבחון סוככים בהתאם למידות, לעיצובים ולאופני ההפעלה שתכננתם
 
בחנות של המשווק ישמחו לנווט אתכם אל עבר הסוככים שביקשתם. ברוב המקרים, יהיו אלו סוככים שהזמנתם מחייבת התקנה, ובחלק קטן מהם יהיו אלו סוככים להרכבה עצמית על ידכם. חשוב לבצע את הבחירה בהתאם לאיכותו של הסוכך, כפי שהצטיירה עבורכם באפיון.
 
מה עושים כאשר איננו בטוחים אלו סוככים יש לרכוש?
 
סביר שכולכם תדעו אם אתם מעוניינים בסוככים אלקטרוניים או מכניים, ולפחות יהיו נתוני מידות בסיסיים. אם אינכם יודעים מה יהיה עיצוב הסוכך, ואיזה חומר ייצור כדאי שיהיה לו, ניתן לבוא ישירות לחנות סולריס סוככים ולשוחח על כך עם יועצי העיצוב. הם ינחו אתכם בדיוק מה מומלץ ספציפית עבור החצר שלכם. יועצי העיצוב מצוידים בידע נרחב בתחום אדריכלות גנים ונוף, וכן בקיאים בקשר שבין חומר הייצור לתוואי של החצר שלכם. לדוגמה, בסביבה שידועה כסביבה עם ריכוז גבוה של צבירת אבק יידרשו בדים שונים מאלו שניתן לרכוש בסביבה בה המפגע הזה פחות מורגש.
 
טיפים ראשוניים לגבי עיצוב וחומרי ייצור
 
בכל זאת, ראינו לנכון לציין בפניכם טיפים המהווים את הכללים הבסיסיים ביותר בבחירת סוכך:
 
1. בד השמשונית PVC הוא הבד האיכותי ביותר: הוא היחיד שלא תפור: אריגיו מחוברים באמצעות בדיל מותך, מה שמקשה אותו מאד וגורם לו להיות עמיד בחוץ.
 
2. ככלל, בדי השמשונית והפוליאסטר הם בעלי כושר דחיית אבק ברמה טובה ביותר ביחס ליתר סוגי הבדים.
 
3. זרועות של סוכך אינם רק עזרים פונקציונליים, אלא גם התקני עיצוב של ממש שיש לבחור בקפידה ולאחר מחשבה לא מעטה.