שם:
טל':
אימייל:
אזור:
 

 מעקות אלומיניום

לפרטים נוספים
alm1032
דגם: alm1032
alm1032
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
alm1042
דגם: alm1042
alm1042
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
alm1002
דגם: alm1002
alm1002
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
alm1142
דגם: alm1142
alm1142
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
alm1162
דגם: alm1162
alm1162
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
alm1122
דגם: alm1122
alm1122
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
alm1132
דגם: alm1132
alm1132
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
alm1152
דגם: alm1152
alm1152
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
alm1172
דגם: alm1172
alm1172
לפרטים נוספים>>
<<   < | 1 | 2 | >  >>      סה"כ דפים: 2

מעקות אלומיניום – מינימום השקעה מקסימום השפעה דיירי בניין מגורים בן 4 קומות ברחוב בוקי בן יגלי בתל אביב החליטו לשפץ את חדר המדרגות. השיפוץ היסודי כלל החלפה מוחלטת של חדר המדרגות הישן בחדר מדרגות חדש. הם החליפו את מדרגות האבן השבורות או מדרגות האבן הסדוקות בגרם מדרגות חדש, צבעו שוב את קירות חדר המדרגות, הורידו את אריחי השיש הישנים שציפו את קירות חדר המדרגות ונטו להתפורר ולהתפרק באריחי שיש חדשים וחזקים, רק התלבטות אחת נותרה להם – מה לעשות עם המעקה? לשים במקום מעקות האלומיניום הישנים, מעקות אלומיניום חדשים? ומה לגבי מעקות עץ? ביקשו עצה מקבלן הבנייה ומן הארכיטקט.

אז על מה בדיוק מדובר כשמדברים על מעקות אלומיניום? כאשר מתלבטים בין סוגי חומר הגלם שממנו יהיה עשוי מעקה המדרגות, מעקות אלומיניום הם בדרך כלל התשובה המנצחת בכל התלבטות. מבחינה פרקטית, מבחינת העיצוב ואף מבחינה בטיחותית (שהיא הבחינה החשובה מכולן) מקבלים מעקות אלומיניום נקודות רבות יותר בהפרש ניכר ממעקות אחרים. אלומיניום הוא חומר יציב, חזק ומוצק כניתן לסמוך עליו שלא יתעקם בקלות או ישבר וכאשר מדובר במעקה המדרגות יש לכך חשיבות רבת מעלה.

יש הבדל אם מדובר במעקה לפנים הבניין או הבית או למעקה לשטח המדרגות שמחוץ לבית? בוודאי! מעקות של מדרגות מחוץ לבית, בשטח הפתוח ומתחת לכיפת השמיים חשופים לכל פגעי מזג האוויר האפשריים – לחום הכבד, לאור השמש הישר על המעקה, לגשמים חזקים וארוכים, לברד שנופל בעוצמה רבה, לשלג, לא חסרים מקרים שעלולים לגרום לביתכם נזק ממה שחברות הביטוח קוראות לו "כוח עליון" ולכן עליכם להתכונן. היתרון שלמעקות אלומיניום על פני מעקות עץ או מעקות פלסטיק, למשל, הוא שהן מעקות עמידות בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ועמיד בפני שינויים קיצוניים במזג האוויר.

גשם רב עלול לגרום לריקבון בעץ במעקות עץ, ברד כבד עלול לשבור מעקות עץ, אך כאשר מדובר על מעקות אלומיניום לא צריך לדאוג מכל אלה. בחום הכבד הדבר הכי נורא שיכול לקרוא למעקות אלומיניום הוא שהם יתרחבו קצת, בקור יתכווצו, הברד לא ישבור אותם והגשם לא יחלחל פנימה לתוכם ולא יגרום להם לריקבון. כמו כן, אלומיניום הוא חומר גמיש וחומר שידוע ככזה שקל לעבוד איתו.

לכן, אין כמעט עיצוב שלא ניתן לעשות כאשר מדובר במעקות אלומיניום. לא עוד הימים שבהם הסתפקתם בפס אלומיניום ישר ופשוט בגודל בינוני או צר יותר כמעקה חדר המדרגות שלכם, כעת אתם יכולים לבקש מעקות אלומיניום מעוצבים במגוון צורות ונושאים – החל מפרחים, דרך ציפורים ונחשים, ועד לקווים ישרים ופיתולים שונים. ניתן להשיג מעקות אלומיניום במגוון מחירים. לעיצוב, לעובי המעקות, למספר הקומות בבניין המגורים, אפילו למיקום משרדו של בונה מעקות אלומיניום – לכל אלה ישנה השפעה על מחיר המעקות.