שם:
טל':
אימייל:
אזור:
 

עיצוב בלגי בחצרות פרטיות

 
פרופיל בלגי בחצר הוא מוצר שמקובל מאד לראות חדשות לבקרים בבתים רבים, במיוחד כאשר מדובר בחצר אחורית המתוחמת על ידי קירות בסגנון פתיו. פרופיל בלגי במצב כזה ממש מתבקש, אף על פי שזו לא הדרך היחידה לעצב מבואת כניסה לחצר מעין זו. עיצוב בלגי בחצרות פרטיות מאפשר לכם להכניס לחצר פלפל דקורטיבי חדש שלא היה בה קודם לכן אשר עליו אחראים גם הזרועות של החלון, העשויות ממתכות מעוצבות, וגם הזכוכית שיכולה להיות מעוצבת בשלל סגנונות.
 
עיצוב זרועות הפרופיל של חלון החצר
 
העיצוב יכול להיות מיושם במספר שיטות. ניתן לעצב פרופיל מאד עבה, כאשר הזכוכית נראית דקה לעומתו וממוקמת מאחוריו. זה היה הסגנון הבלגי המקורי מקדמת דנא, אולם כיום דברים השתנו וניתן למצוא גם פרופיל דק בגובה של הזגוגיות. ניתן למצוא גם פרופילים בצבעים כהים המתאימים לעיצובים כפריים ועתיקים, לעומת פרופילים בצבעים בהירים ולבנים המתאימים לסגנונות המודרניים. לכן, עיצוב זרועות הפרופיל חשוב מאד על מנת שהחלון הכולל יתאים לבית. ההמלצה שלנו היא להתיישר עם הנתונים הקיימים של החצר: אם היא קטנה ובסגנון כפרי, בחרו בפרופיל כהה ודק, אם היא גדולה ובסגנון כפרי, בחרו בפרופיל כהה ועבה, אם היא קטנה בסגנון מודרני בחרו בפרופיל בהיר ודק, ואם היא גדולה בסגנון מודרני, בחרו בפרופיל בהיר ועבה.

עיצוב צורת הפרופיל
 
כעת משבחרתם צבע ומידות לפרופיל, יש לבחור את הצורה שלו: גלילית או מלבנית. פרופיל גלילי מתאים יותר לעיצוב כפרי, בעוד שפרופיל מלבני או ריבועי מתאים יותר לעיצוב מודרני אולם כמובן שיש חריגויות בהתאם לסגנון העיצוב הקיים בחצר. בקשו ממעצב פנים שיבחן זאת על מנת להשביח את בחירתכם ולהגביר את הסיכויים שצורת הפרופיל המתאימה ביותר תיבחר בסופו של דבר.
 
עיצוב הזגוגית
 
עיצוב הזגוגית ניחן בשני פרמטרים: צבע שקוף או השתקפות על ידי צבע אחר. הפרמטר השני עוסק בשאלת הטקסטורה: האם מדובר בזכוכית חלקה לגמרי או התזת חול. האם האופטיקה של הזכוכית צריכה להיות חד כיוונית: רק אתם יכולים להשקיף על החוץ, או דו כיוונית: גם בחוץ יכולים להשקיף עליכם.
 
למידע נוסף על עיצוב בלגי בחצרות פרטיות, פנו אלינו כוכב אלומיניום בפרופיל בלגי - ונשמח לעמוד לשירותכם!